«АОПА-України» ІНФОРМУЄ

Як і планувалося 7 листопада 2016 року в понеділок було проведено нараду в будівлі Державіаслужби по пропозиціям нашої організації "АОПА-України" Про внесення змін до проекту наказу « Про затвердження загальних правил польотів у повітряному просторі України».

На цій нараді були присутні представники Державіаслужби, Украероруху, Украероцентру, ТСОУ, Громадської Ради при Державіаслужби, Федерація літакового спорту, Київського Аероклубу і також Федерація дельтапланерного спорту.

 

Від нашої організації "АОПА-Україна" брали активну участь в обговоренні змін до проекту: Яковлєв Ю.В., Никифоров С.В., Присяжнюк В.К.

В процесі обговорення було знайдено спільне рішення по редакції пунктів правил що стосуються парашутних стрибків, буксирування планерів і акробатичних польотів.

Також пункт що стосується заборони на посадку в населеному пункті вдалося скасувати заборону !!!

У всіх представників громадських організацій які брали участь в обговоренні була єдина позиція з обговорюваних питаннях.

В результаті обговорення було підготовлено протокол який буде підписаний найближчим часом усіма учасниками наради і керівництвом Державіаслужби.

Протокол наради буде опублікований найближчим часом.